Staň se žákem ZŠ Kanice na jeden den

16 Zář

Základní škola Kanice zve rodiče a žáky 4. a 5. ročníku z Babic a z Ochoze na tuto tradiční akci. Akce se bude konat 24. 9. od 8:30 hod do 11:15. Pro děti, které by jely samy bez rodičů, bude na horní autobusové zastávce v Babicích nad Svitavou od 8:10 zajištěn pedagogický dozor ze ZŠ Kanice. Autobus jede 8:17.

Budete mít možnost si prohlédnout školu a zúčastnit se výuky s našimi čtvrťáky a páťáky. Zažijte s námi tělocvik, angličtinu, připravíme si společně svačinu, v informatice vyzkoušíte programování a práci s roboty. Nebojte se, i dozor na zpáteční cestu do Babic autobusem v 11:24 zajistíme.

Přijďte s námi zažít prima dopoledne, moc se na vás těší žáci a zaměstnanci Základní školy Kanice.