Návrat 1. stupně a 9. ročníku od 30. 11., rotační výuka 2. stupně, rozvrh

19 Lis

Od pondělí 30. listopadu opět začne prezenční výuka všech žáků 1. stupně a žáků 9. ročníku.

Zbytek druhého stupně bude mít týdenní rotační výuku (1 týden prezenční, 1 týden distanční).

Prezenčně 30. listopadu začíná 7. a 8. ročník, doma distančně zůstává 6. ročník.

V týdnu od 7. prosince bude prezenčně 6. ročník a distančně 7. a 8. ročník.

V týdnu od 14. prosince bude prezenčně 7. a 8. ročník, distančně 6. ročník.

V pondělí 21. a v úterý 22. 12. už jsou vánoční prázdniny.

Jakmile opět bude rotační výuka 2. stupně, na řadě je prezenčně 6. ročník, distančně 7. a 8. ročník.

Všichni žáci budou mít po celou dobu výuky i o přestávkách roušky s výjimkou svačiny a oběda. Připravte prosím dostatečný počet roušek (jednu na sebe a nejméně jednu další jako náhradní).

Obědy budou všem žákům automaticky přihlášeny, pokud oběd nechcete, kontaktujte vedoucí školní jídelny.

Tělesná výchova, kterou by žáci druhého stupně měli jako poslední hodinu, odpadá.

K drobným změnám došlo i v rozvrhu prezenční výuky, změny budou v platnosti od 30. 11. 2020.

Nový prezenční rozvrh